Zadzwoń +48 32 388 70 51

Akademia Lasera - warsztaty + wiedza

Akademia Lasera - warsztaty + wiedza

Akademia Lasera to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych technologią laserową, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat urządzeń i ich możliwości.

 

Na czym polega szkolenie?

Warsztaty prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych specjalistów z Działu Technologii Laserowej. Dzięki ich ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu uczestnicy mogą zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także poznać technologię laserową od strony praktycznej. W trakcie spotkań przedstawione są procesy cięcia, grawerowania i znakowania na różnorodnych materiałach tj. tworzywa sztuczne, guma, drewno, papier, metal, szkło, tkaniny czy skóra. Dla uczestników ważna jest również w warsztatach Akademii Lasera możliwość nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą.

Dla kogo?

Szkolenia Akademii Lasera są idealnym miejscem dla początkujących użytkowników urządzeń laserowych, którzy mają okazję do zapoznania się z urządzeniami laserowymi, ich zastosowaniem oraz szeroką gamą materiałów do obróbki laserowej, ale także dla tych bardziej zaawansowanych, którzy mogą poznać wiele wskazówek technicznych podnoszących efektywność pracy lasera oraz dowiedzieć się jak wzbogacić swoją ofertę. Udział w naszych szkoleniach biorą również osoby dopiero planujące zakup lasera.

Kiedy?

Zainteresowanych, którzy chcieliby wykorzystać tą niesamowitą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i rozwinięcia umiejętności z zakresu obsługi urządzeń laserowych, zapraszamy na kolejne edycje. Następne warsztaty Akademii Lasera odbędą się 17 marca 2017 roku w Bytomiu, a kolejne: 21.04.2017 w Poznaniu oraz 19.05.2017 w Bytomiu.

 

0

Firm

0

Osób

0

Edycji

0

Miast

Zapraszamy do udziału w Akademii Lasera, gdzie dowiedzą się Państwo:

Jak wzbogacić ofertę usług?
Jak dalej rozwijać swój biznes?
Jak podnieść efektywność pracy urządzenia?

Specjaliści Technologii Laserowych przedstawią wiele technicznych rozwiązań i dostarczą cennych wskazówek, prezentując między innymi:

GRAWEROWANIE W SZKLE
GRAWEROWANIE FOTOGRAFII
GRAWEROWANIE W KOLORZE
TWORZENIE KOLOROWEJ PIECZĄTKI
PRAWIDŁOWE STOSOWANIE PRODUKTÓW THERMARK
i wiele innych…

Nowe kontakty w branży
Inspiracje do nowych rozwiązań
Szansę na więcej zleceń
Dostęp do oferty specjalnej na zmówienia
Pakiet próbek
Certyfikat

 

Nadrzędnym celem szkolenia jest dostarczenie obszernie i wyczerpująco praktycznych informacji na temat:

   zaawansowanych metod obróbki materiałów laserami CO2
   innowacji i rozwoju w dziedzinie technologii laserowych
   niekonwencjonalnych metod ułatwiania pracy z laserem
   materiałów do obróbki laserowej  
   nowości materiałowych i pomysłów ich wykorzystania  
   bezpiecznej i prawidłowej pracy z laserem  
   umiejętności konstruowania oferty usługi  
   rozpoznania klienta i budowania trwałych więzi handlowych

Do następnej Akademii Lasera pozostało:

Zgłoś się już dziś!

 
Czy posiada Pan/Pani urządzenie laserowe?*

Dane do wystawienia faktury:

 
Akceptacja regulaminu*
 

 

REGULAMIN SZKOLENIA

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie formularza na stronie internetowej oraz dokonanie opłaty:
* przelewem nie później niż 10 dni przed szkoleniem. Rezerwacja miejsc odbywa się według kolejności dokonywania wpłat przez uczestników.

Klient, który po dokonaniu zgłoszenia rezygnuje z uczestnictwa jest zobowiązany przesłać rezygnację mailem na adres: beata.janke@lasery.pl
Jeśli rezygnacja ze szkolenia nastąpi 6 lub mniej dni przed terminem szkolenia klient jest zobowiązany do zapłaty 25%  wartości szkolenia. W przypadku rezygnacji 1 dzień przed lub w dniu szkolenia klient pokrywa 100% wartości szkolenia.